Mobil 10 ARALIK 2012 / 15:05

Sony Xperia ailesini iki yeni modelle genişletti

Sony Xperia ailesini iki yeni modelle genişletti

Sony, Xperia akıllı telefon ailesine kattığı iki yeni model "Xperia miro" ve "Xperia J"yle birlikte kullanıcıların sosyal hayata daha hızlı dahil olmasını amaçlıyor. 

İnce tasarımıyla öne çıkan Xperia miro ve dört inçlik geniş ekranında verimli bir görüntü netliği sunan Xperia J, sahip oldukları özellikler ile kullanıcılarının sosyal ağlara ulaşmalarını sağlıyor.

Xperia miro

Kullanıcıların sosyal medyaya daha rahat dahil olmasını sağlayan cihaz, kullanıcılara kendilerine gelecek bildirimler için istedikleri renkleri seçme özgürlüğü tanıyor. Kullanıcılar, kendilerine gelecek bildirimler için istediği renkleri seçebiliyor. Facebook bildirimleri mavi renkte yanıp sönebilirken, kullanıcılara gelen çağrılar veya kullanıcıların kurdukları alamlar kendi istedikleri renkte ışık saçabiliyor. Beyaz, mavi, turkuaz, yeşil, altın sarısı, kırmızı veya mor renk alternatiflerine sahip bildirim ışıkları müzik parçaları veya galeride gezinirken de kullanılabiliyor. Renkli ışık bildirimi, sevilen sanatçı albümleri veya fotoğraflarla da eşleştirilebiliyor.

Xperia J

Sony tarafından geliştirilen ve sosyal ağ uyarıları için renkli bildirim özelliği sunan cihaz, verimli görüntü netliği ile dikkat çekiyor. Wi-Fi ve DLNA bağlantıları ile televizyon veya tabletlere entegre edilebilen Xperia J, kullanıcıların telefonlarında kurdukları dünyayı diğer elektronik cihazlara da aktarmalarını sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun