Mobil 19 OCAK 2016 / 12:33

Sony, Dünya Mobil Kongresinde yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl IFA’da Z5 serisini görücüye çıkaran Sony, 22 – 25 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz hafta gazetecilerin posta kutularına Sony’nin 22 Şubat’ta Dünya Mobil Kongresi dahilinde düzenleyeceği basın toplantısı ile ilgili davetiye düştü. Davetiyede Sony’nin ne ya da neler duyuracağı belli değil. Ama büyük bir ihtimalle telefon olmayacak. Tahminler saat gibi giyilebilir teknolojilere yönelik ürünler duyuracağı yönünde.
22 – 25 Şubat tarihleri arasında bizim de yerinde takip edeceğimiz Dünya Mobil Kongresinde bu gelişmeleri sizlere anında aktaracağız.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun