Mobil 02 MAYIS 2012 / 17:57

Skype ile görüntülü görüşme PS Vita’ya geldi

Skype ile görüntülü görüşme PS Vita’ya geldi

Sony’nin oyun konsolu üzerinden artık görüntülü konuşma yapılabiliyor. Böylece Skype ilk kez bir oyun konsolunda kullanılabilir duruma geldi.Skype ile görüntülü konuşma ve sesli arama özelliği PS Vita cihazlara girdi. Böylece PS Vita kullanıcıları internet erişimi üzerinden Skype uygulamasına sahip diğer kullanıcılarla görüşme yapabilecek.

PlayStation Store üzerindeki “Sosyal” kategorisinin altından indirilebilen uygulama ücretsiz olarak sunulabiliyor.

Skype Gelişen Fırsatlardan Sorumlu Kıdemli Yöneticisi Manrique Brenes, “Kullanıcılarımız, istedikleri yerden istedikleri zamanda Skype’ın sunduğu özelliklere erişebilmekten çok memnun. PS Vita için Skype’ın lansmanı ile Skype üzerinde görüntülü aramaları, dünyanın her yerinde, tüm platformlardan erişilebilir hale getirme nihai hedefimize ulaşmak ve mevcut PlayStation kullanıcılarının bir oyun konsolu üzerinden video aramaları taleplerini karşılamak yönünde önemli bir adım atmış bulunuyoruz” dedi.PS Vita için Skype hakkında daha fazla bilgi elde etmek için skype.com veya tr.playstation.com/psvita adreslerini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun