Mobil 03 AĞUSTOS 2011 / 11:31

Skype artık iPad’de

App Store’da indirilmeyi bekleyen program ile görüntülü konuşma keyfi daha büyük ekrana taşınıyor.Skype resmi iPad uygulamasını App Store’a yerleştirdi. Yaklaşık 16 megabaytlık uygulamayı indirerek görüntülü konuşma yapmak mümkün.

iPad uygulamasında video sohbet, anında mesajlaşma, telefon görüşmesi ve çabuk erişim seçenekleri bulunuyor. iPhone uygulamasının aksine videolu görüşme sırasında anında mesajlaşma servisi de kullanılabiliyor.

Skype uygulaması iPad 1 ve 2’de kullanılabiliyor. Ancak iPad 1’de kullanıcıya bakan bir kamera olmadığı için sadece görüntüyü alabiliyor. Uygulama ister masaüstünde ister mobil cihazlarda olsun, Skype kullanan herhangi birine ulaşmaya yarıyor. Hatırlatalım iOS 4.0 ya da üzerinde işletim sistemi gerekiyor.

Uygulamaya http://itunes.apple.com/nz/app/skype-for-ipad/id442012681?mt=8 adresinden göz atabilirsiniz.
ETİKETLER : App Store iPad ipad 2 skype
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun