Mobil 01 NİSAN 2009 / 06:58

Sistaş teknoloji uzmanlarını İstanbul'da ağırlayacak

5. Sistaş Teknoloji Buluşması'nda uzmanlar kurumsal haberleşme teknolojisinde gelinen son noktayı değerlendirecek.

5. Sistaş Teknoloji Buluşması'nda uzmanlar kurumsal haberleşme teknolojisinde gelinen son noktayı değerlendirecek.


Bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan Sistaş Teknoloji buluşması, 12 Mayıs 2009 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek.

Alcatel-Lucent Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan (EMEAI) Bölgesi Kurumsal Ürünler Grubu Çağrı Merkezi Çözümleri Direktörü Josef Thoma, 5. Sistaş Teknoloji Buluşması'nda, "Gelişmiş Haberleşme Uygulamaları" konulu oturumda bir konuşma yapacak. Bu oturumda, Alcatel-Lucent Haberleşme Uygulamaları Çözümlerine genel bir bakış sunulacak.


Oturumda, her tür kurumsal ihtiyaca ve ölçeğe uygun Çağrı Merkezi çözüm portföyü, kullanıcılara tercih ettikleri terminallerden iş uygulamalarına bağlanma imkanı veren Birleşik İletişim çözümü, bir mobil telefonun geçerli bir PBX dahili hattı haline gelmesini sağlayan Alcatel-Lucent Cep Telefonu Dahili Hat çözümü gibi noktalara değinilecek.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun