Mobil 22 EKİM 2013 / 16:28

Simternet "Türkiye'de yatırım" uygulaması geliştirdi

T.C. Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı için  iOS ve Android uygulamaları  sunuldu.
T.C. Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nın (TYDTA) kurumsal web sitesinden sonra resmi mobil uygulaması da Simternet tarafından geliştirilerek yayına alındı. Simternet’in sunduğu uygulamada; yatırım potansiyeli en yüksek sektörler, Türkiye hakkında detaylı rakamsal ve istatistikî bilgiler, Türkiye’deki teknoparklar, sanayi bölgeleri ve serbest bölgelerin yatırımcılara sunduğu olanaklar ve avantajlar, Türkiye’nin elverişli coğrafi konumu ve demografik yapısına ait veri ve istatistiklerle birlikte diğer Avrupa ülkeleriyle iş gücü piyasası karşılaştırmaları, Uluslararası Doğrudan Yatırım  girişleri hakkında yıl, sektör ve ülke bazında bilgiler, TYDTA’nın destek verdiği ya da aktif olarak rol aldığı yatırım projeleri ve iş birliği anlaşmaları gibi içerikler yer alıyor.
Microsoft Gold Certified iş ortağı olan Simternet 16 yıldır web ve mobil tabanlı projeler gerçekleştiriyor. "Invest in Turkey" uygulaması iOS ve Android cihazlar için geliştirilen uygulamalarda, içeriklerin Türkçe ve İngilizce olarak takip edilebiliyor. TYDTA’nın kurumsal web sitesinde öne çıkan başlıklar internet bağlantısı gerektirmeden uygulama üzerinden okunabiliyor.
ETİKETLER : invest in Turkey
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun