Mobil 13 MART 2012 / 13:12

Shell müşterilerine akıllı yol arkadaşı geldi

Shell, Apple ve Android işletim sistemleri için geliştirdiği uygulamayla birlikte sürücülere en yakın istasyonlar, yakıt konusunda bilgiler, araç bakımı gibi konularda bilgiler veriyor. Türkiye’de de hayata geçen ‘Shell Motorist’ adlı yeni mobil uygulama, sürücülerin yolculuklarını planlamalarını ve araçlarının bakım bilgilerini takip etmelerini kolaylaştırıyor. Yeni uygulamayla birlikte kullanıcılar, yakıt dolum ihtiyacı ile doğru yakıt tercihi konularında bilgi edinebilecekleri gibi konum belirleme yazılımı ile istasyonları interaktif bir harita üzerinden takip edebilecekler.

Uygulama, sürücülerin varış noktalarına kadar izleyecekleri güzergahı belirlemeleri için güzergah planlama yazılımı da içeriyor. Kullanıcılar sadece Türkiye’nin değil, uygulamanın kullanıldığı diğer ülkelein istasyon bilgilerine de erişebiliyorlar.

Shell Motorist, herhangi uyumlu bir Apple veya Android mobil cihaz kullanılarak iTunes ve Android Market üzerinden indirilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun