Mobil 27 AĞUSTOS 2012 / 16:06

ShareBugg hem tüketicilere hem markalara kazanç sağlıyor

ShareBugg tüketicilere ve markalara kazanç sağlıyor

Paylaşım Teknolojileri A.Ş tarafından geliştirilen ShareBugg, kullanıcıların gün içerisinde yaşadıkları deneyimleri sosyal medyada paylaşmalarına olanak sağlıyor. 

Hem tüketicilerin hem de markaların kazanç elde etmesini amaçlayan bir teknoloji üretmek üzere geliştirilen uygulama, kullanıcıların yaptığı alışverişten yediği yemeklere, gezdiği müzelerden gittiği tatillere kadar Facebook üzerinden arkadaşlarıyla paylaşmalarına imkân tanıyor. Uygulama bunun yanı sıra, kullanıcılara indirimler ve hediyeler kazanma fırsatı sağlıyor.

Kullanıcıların uygulamayı çalıştırmasından itibaren üç aşamada gerçekleşen işlem, ilk etapta uygulamanın paylaşılmak istenilen ürünü tanımasıyla başlıyor. İkinci adımda ürünün kaliteli bir fotoğrafını, farklılığını içeren özelliklerini kullanıcının izniyle Facebook sayfasında yayınlayıp kişinin arkadaşlarıyla anında paylaşmasını sağlıyor. Bu işlem sonrasında kullanıcı uygulama ekranına gelen mobil kod ile kasada, satış noktasında veya internette kendisine özel indirim, avantaj ve ayrıcalıklardan anında yararlanıp alışveriş yapabiliyor.

Uygulamanın iOS sürümü iTunes üzerinden ücretsiz olarak  indirilebiliyor.