Mobil 23 ARALIK 2011 / 18:05

Samsung Wave 3 Türkiye’de satışa sunuldu

Samsung Wave 3 Türkiye’de satışa sunuldu

Samsung’un geliştirdiği bada 2.0 işletim sistemi ile çalışan Wave 3, bin 250 liradan kullanıcılarla buluşacak.Samsung Wave 3, 4 inç Super AMOLED ekran, 1.4 GHz işlemci ve HSPA bağlantıyı 9.9 milimetrelik metal bir gövdede buluşturuyor.

Wave 3, Samsung’un mobil cihazlarda çalışan, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim hizmeti sunarak; tüm kontakları anında birbirine bağlıyor. Akıllı telefon kullanıcıları ile, normal telefon kullanicilarini ortak bir platformda bulusturan ChanON grup sohbeti özelliğiyle küçük topluluklar yaratmayı mümkün kılıyor. ChatON ayrıca, web sitesi üzerinden cep telefonu ve kişisel bilgisayar arasında dosya paylaşımı ve mesajlaşmaya olanak tanıyor.

Samsung Wave 3, Türkiye’de metalik siyah rengi ile bin 249 lira tavsiye edilen son kullanıcı fiyatından satışa sunuldu. Ancak Android gibi yaygın bir işletim sistemi ve devasa uygulama ağı düşünüldüğünde bada bulunan bir telefona bin liranın üzerinde vermek pek rasyonel görünmüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun