Mobil 19 MART 2012 / 14:51

Samsung konsept mağazasını Buyaka'da açıyor

Samsung, Londra ve Dubai’den sonra Buyaka’da açtığı yeni mağazasıyla, deneyim odaklı konsept ürünlerini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Yeni mağazayla birlikte bir evin tüm teknolojik ihtiyaçlarını tek bir noktadan temin edebilme imkanını kullanıcılara sunan Samsung, kullanıcıların ürünleri deneyimleyerek tanıma şansını sunuyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar Smart Home Office alanında kendi fotoğraflarını çekip, TV, Mobile, NotePC ürünlerinden birini seçerek görüntüleyebiliyorlar.

Buyaka Samsung Konsept Mağazası , 42.000 metre kare ticari alan içinde kalan 140 mağaza ve 1200 araç kapasitesiyle Anadolu yakasında hizmete açılıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun