Mobil 07 AĞUSTOS 2014 / 12:13

Samsung Galaxy Tab S Türkiye'de

5 Ağustos'ta tüketicilerle buluşan Samsung Galaxy Tab S'in 8.4 inçlik modeli 999 liradan satışa sunuldu.Samsung Electronics, şimdiye değin en ince ve hafif tableti olan Galaxy Tab S'i, 5 Ağustos’dan itibaren Türkiye pazarında satışa sundu. Samsung’un AMOLED tableti, 10,5 ve 8,4 inç modelleri ile Titanyum Bronz ve Parlak Beyaz renk seçeneklerine sahip.
Samsung Electronics Türkiye IT & Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, konuyla ilgili: “Sunduğu görüntüleme deneyimi ile birlikte şıklığı ve rahat taşınabilirliğine de son derecede önem verdiğimiz yeni Galaxy Tab S, tablet pazarına yeni bir boyut kazandıracak. Süper ince ve hafif tasarımı ile kullanıcıların yanlarından ayırmak istemeyeceği bir tablet. Diğer taraftan Super AMOLED ekranın farkını ortaya koyan bu cihaz, benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunarak kullanıcıların beklentilerini aşmak üzere tasarlandı. Bunlarla birlikte sunduğumuz zengin içerik dünyası ve tablet deneyimini daha da keyifli hale getiren aksesuarları ile Galaxy Tab S, tablette beklentilerin çok üzerinde bir deneyim sunarak pazarda ciddi bir farklılık yaratacak” dedi.

Renk çeşitliliği

Tablet, gerçek hayattaki renklere daha yakın ve daha fazla renkleri bir araya getiriyor. Cihazın AMOLED ekranı, Adobe RGB renk kapsamının % 90'ından fazlasını içeriyor. Samsung Galaxy Tab S 100.000:1 kontrast oranına sahip ve bu oran, siyahları daha koyu ve beyazları daha parlak yaparak daha derin ve gerçekçi görüntüler sağlayabiliyor.Tabletin uyarlanabilir ekranı ortamının renk sıcaklığına ve ortam aydınlatmasına uyum sağlayabiliyor. Önceden ayarlı profesyonel modları (AMOLED Sinema ve AMOLED Fotoğraf) kullanıcıların ekran ayarlarında elle uyarlamalar yaparak, hem video hem de fotoğraf içeriği için istenilen sonuçlara ulaşmalarına olanak sağlayabiliyor. Ayrıca Galaxy Tab S’in, açık havada görünürlük teknolojisi de ekran üzerindeki içeriğin parlak ve doğal görüntülere imkan yaratabiliyor.

Super AMOLED teknolojisi arka aydınlatmaya gerek duymadığı için, Galaxy Tab S LCD ekranlara göre daha az enerji tüketiyor. 6,6 mm'lik inceliği ile zarif bir profile sahip cihazlar, 465 g (10,5 inç) ve 294 g (8,4 inç) ağırlıkları ile hafif ve kolay taşınabilir olduğu düşünülüyor. Daha uzun süre dayanan pili ve Güç Tasarrufu Modu ile Galaxy Tab S, tüketicilerine cihazlarını yeniden şarj etmek zorunda bıraktırmadan uzun süre kullanabilmelerini sağlıyor.

Samsung Galaxy Tab S’in 8,4 inç’lik modeli 999 TL, 10,5 inç’lik modeli ise 1.199 TL’lik fiyatlarla satışa sunuluyor.
ETİKETLER : Galaxy Tab samsung tablet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun