Mobil 30 KASIM 2012 / 15:56

Samsung Galaxy SIII Mini 3 Aralık'ta satışa sunuluyor

Samsung Galaxy SIII Mini 999 liraya geliyor

Samsung, Samsung Galaxy S III Mini'yi 999 lira fiyat etiketiyle 3 Aralık tarihinde kullanıcıların beğenisine sunacak. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve çift çekirdek işlemciye sahip GALAXY S III Mini’nin doğadan ilham alan tasarımı, ana ekrana, duvar kağıtlarına ve zil seçeneklerine de yansıyor. 4.0 inç Super AMOLED ekran, kullanıcıların multimedya ve web içeriklerini parlak renklerde ve olağanüstü netlikte görüntülemelerine olanak sağlıyor.

GALAXY S III Mini’nin Pop-up Play özelliği, aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmeyi sağlıyor, bu sayede kullanıcılar, izledikleri videoyu kapatıp yeniden başlatmaya gerek kalmadan yeni e-postalarını kontrol edebiliyorlar.

Cihaz, ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmalarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor.

Samsung GALAXY S III Mini, "Çakıl Mavisi" ve "Mermer Beyazı" renk seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.