Mobil 04 HAZİRAN 2012 / 14:50

Samsung Galaxy S3 bin 999 liradan satışa sunuldu

Samsung Galaxy S3 bin 999 liradan satışa sunuldu

Electro World Türkiye, Samsung Galaxy serisinin yeni üyesi olan SIII modelini, bin 999 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sundu.

Geçtiğimiz hafta tanıtımını İstanbul'da partilerle yapan Android telefon ailesinin yeni üyesi, Electro World mağazalarında kullanıcılarla buluşuyor. 8.6 mm inceliğinde ve sadece 133 gram ağırlığında olan telefonun sadece beyaz rengi satışa sunuluyor.

Cihazı biraz hatırlatmak gerekirse, Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüyle piyasaya sürülen cihaz, 4.8 inç  HD Super AMOLED ekranı ve dört çekirdekli işlemcisiyle dikkat çekiyor. Samsung’un ifadesine göre, yüzde 20 daha az enerji harcayan cihaz, HTC’nin yaptığı gibi DropBox ile anlaşarak kullanıcılarına bulut üzerinde 50 gigabaytlık depolama alanı sunuyor. Bunun yanı sıra Bluetooth 4.0 bulunan cihaz, micro USB yuvası ile de yeni nesil televizyonlara bağlanabiliyor.

Cihaz, birçok ödeme seçeneğiyle Electro World mağazalarında 1999 lira fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Cihazın detayları için http://www.btnet.com.tr/50237-samsung-galaxy-s-iii-tanitildi.html adresini kullanabilirsiniz.