Mobil 29 MAYIS 2012 / 15:16

Samsung Galaxy S III 4 Haziran'da Türkiye'de

Samsung Galaxy S III 4 Haziran'da Türkiye'de

Samsung Galaxy S III, tüm dünya ile aynı anda 4 Haziran günü kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Cihaz 28 ülkede piyasaya sürüldü ve uzun kuyruklar oluşmasına sebep oldu.Mayıs ayı başında tanıtımı yapılan cihaz, yeni tasarımı ve güçlü özellikleriyle Android pazarına girmeye hazırlanıyor. Henüz piyasaya çıkmadan 10 milyon ön sipariş alan telefon, Türkiye'de ilk kez Vodafone tarafından satışa sunulurken, şirket şimdiden ön talepleri almaya başladı.

Galaxy S III, Avrupa ve Ortadoğu’da 28 ülkede piyasaya sürüldü. Almanya ve İngiltere’de, S III’ü elde etmek isteyen tüketiciler Samsung mağazalarının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Londra merkezli Industrial Design Consultancy (IDC) araştırma şirketinin analisti Francisco Jeronimo, “S III 2012’de şu ana kadar piyasaya sürülen en iyi akıllı telefon olacak. Asıl test, iPhone 5 piyasaya sürüldüğünde verilecek” dedi.

Cihazı biraz hatırlatmak gerekirse, Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüyle piyasaya sürülen cihaz, 4.8 inç  HD Super AMOLED ekranı ve dört çekirdekli işlemcisiyle dikkat çekiyor. Samsung’un ifadesine göre, yüzde 20 daha az enerji harcayan cihaz, HTC’nin yaptığı gibi DropBox ile anlaşarak kullanıcılarına bulut üzerinde 50 gigabaytlık depolama alanı sunuyor. Bunun yanı sıra Bluetooth 4.0 bulunan cihaz, micro USB yuvası ile de yeni nesil televizyonlara bağlanabiliyor.

Samsung Galaxy S III hakkında daha fazla bilgi almak, kampanya şartlarını öğrenmek ve ön talep formu doldurmak için bu adresi kullanabilirsiniz.
YORUMLAR
tugba 10 HAZİRAN 2012 / 16:51 0 0
tamm hayal ettigim gibi varayaya
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun