Mobil 17 NİSAN 2012 / 08:50

Samsung Galaxy S III 3 Mayıs’ta piyasaya çıkıyor

Samsung Galaxy S III 3 Mayıs’ta çıkıyor

Şirketten yapılan açıklamaya göre, akıllı telefon pazarındaki en önemli modeli Galaxy S serisinin üçüncüsü Londra’da tanıtılacak.2012 Londra Olimpiyatları’nın yaklaşmasıyla, bütün ilgi bölgeye kaymış durumda. Olimpiyat Oyunları’nın 2016 yılına kadar sponsoru olan Samsung da üçüncü nesil Galaxy S serisi telefonunu 3 Mayıs’ta Londra’da tanıtacağını açıkladı.

Son yıllarda akıllı telefon piyasasında hızla yükselişe geçen Samsung, özellikle Galaxy serisi telefonlarıyla piyasada yerini sağlamlaştırdı. Galaxy S serisinin ikinci telefonu geçtiğimiz yıl Nisan ayında piyasaya sürülmüştü.

2010 Haziran ayından bu yana Galaxy serisi telefonlar 40 milyondan fazla satıldı. Şirket bu ayın başındaki tahminlerinde, yılın ilk üç çeyreğinde 5.15 milyar dolar ile rekor gelir beklediğini duyurmuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun