Mobil 17 EYLÜL 2012 / 15:37

Samsung Galaxy S III 20 milyon satışa ulaştı

Samsung'un iPhone'a rakip olarak çıkardığı ürünü Galaxy S III, 20 milyon satış adedine ulaştı. Yapılan açıklamada, Türkiye'de bugüne kadar en kısa sürede en yüksek satış adedine ulaşan akıllı telefon ünvanının yeni sahibinin Galaxy serisinin üçüncüsüne geçtiği belirtildi.



Samsung Electronics, 2012 yılının mayıs ayında satışa sunduğu Galaxy S III’ün, yalnızca 100 gün gibi kısa bir sürede, 20 milyon adet satıldığını duyurdu. Galaxy S III, bu güçlü satış başarısı ile Samsung’un daha önceki modellerini de geride bıraktı. Herhangi bir rakam açıklanmasa da Türkiye'de de bugüne kadar en kısa sürede en yüksek satış adedine ulasan akıllı telefon olduğu belirtildi.

Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin konuyla ilgili açıklamasında; “Mayıs ayında pazara sunduğumuz Galaxy S III’ün yakaladığı üstün başarıdan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Çakıltaşı mavisi ve mermer beyazı renkleriyle pazara sunulan Galaxy S III’ün, lal kırmızısı, kehribar kahvesi, safir siyahı ve titanyum grisi renk seçeneklerinin de kullanıcılarla buluşacağı bilgisi verildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun