Mobil 27 EYLÜL 2011 / 15:11

Samsung Galaxy S II 10 milyon satıldı

Samsung Galaxy S II 10 milyon satıldı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Nisan ayında satışa sunulan Galaxy S II 10 milyon kullanıcıyla buluştu. Ayrıca cihazın beyaz modeli de Türkiye’de satışa sunuluyor.Güney Kore’nin dev şirketi Temmuz ayında 5 milyon Galaxy S II satışı gerçekleştirdiğini duyurmuştu. Henüz iki ay sonra yapılan açıklamada satışların 10 milyona ulaştığı bildirildi.

29 Nisan’da satışa sunulan Galaxy S II’nin gelişiminden oldukça memnun olduklarını belirten Samsung Mobil Cihaz Bölüm Başkanı JK Shin, operatörlerin desteğiyle birlikte çok önemli bir gelişme kaydettiklerini ifade etti. Satışların 3.6 milyonu Güney Kore’de, 3.4 milyonu Avrupa’da, 2.3 milyonu da diğer Asya ülkelerinde satıldı.

Galaxy S serisinin ilk telefonu Haziran 2010 yılından bu yana 14 milyon adet satıldı.

Beyaz Galaxy S II Türkiye’de satışa sunulacak

Android işlemci barındıran cihazların beyaz renkleri Türkiye’deki tüketicilerle buluştu. Samsung, akıllı telefon pazarında Apple’ın en önemli rakibi olmaya devam ediyor. İki dev şirket arasındaki davalarsa sürüyor. Son olarak Samsung, iPhone 3G’nin Hollanda’da yasaklanması için dava başvurusnda bulundu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun