Mobil 02 ARALIK 2011 / 16:57

Samsung Galaxy Note Aralık'ta Türkiye'de

Samsung Galaxy Note Aralık'ta Türkiye'de

Samsung'un tablet ile akıllı telefon arasındaki 5.3 inçlik mobil cihazı, Turkcell ile ülkemize geliyor. Cihaz 24 ay taksitle 84,90 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Dokunmatik ekranın daha fazla yazı yazılmasına izin verdiği bir model olarak öne çıkan ve telefon ile tablet kavramını yakınlaştıran Galaxy Note, ülkemize geliyor. Kullanıcılar Galaxy Note’a ayda 84,90 liran başlayan, 24 ay taksitli ödeme seçenekleriyle Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve anlaşmalı zincir mağazalardan sahip olabilecek.

Galaxy Note, 9.65 milimetre kalınlığı ve 178 gramlık hafif tasarımıyla öne çıkıyor. Cihaz, 5.29 inç dokunmatik ekran kullanımına ek olarak sunduğu S Pen özelliği ile, yazma ve çizme haricinde, herhangi bir ekran görüntüsü üzerinde her türlü notu yazıp, paylaşmaya olanak tanıyor.

Galaxy Note, geleneksel ekranlara oranla çok daha üstün ve canlı bir netlik sağlayan ekranı, HD Super AMOLED teknolojisi ile görüntüleme deneyimi sağlıyor.Galaxy Note’un 1.4 GHz çift çekirdekli işlemcisi ve HSPA+ ve WiFi 802.11n teknolojisi ile çokhızlı bir internet deneyimi sağlıyor.

Microsoft Office programları kullanılabiliyor

Galaxy Note, bütün Microsoft Office programlarını (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint) düzenlenmesini, bu dokümanlardan tek tuşla ekran görüntüsü alınmasını ve üzerineeklenecek kişisel notların anında paylaşılmasını sağlıyor.

Aralık ayı itibariyle pazara sunulacak olan Galaxy Note'un, interneti içinde Turkcell paketleriyle beraber, kutu içinden çıkan deri kılıf hediyesiyle son kullanıcılarla buluşacağı bildirildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun