Mobil 08 MAYIS 2012 / 09:39

Samsung’un ilk LTE’li Windows telefonu tanıtıldı

Samsung’un ilk LTE’li Windows telefonu tanıtıldı

Android cihazlarda önemli bir başarı elde eden Samsung, Focus 2 ile Windows Phone alanında da etkin olmak istediğini ortaya koydu.Akıllı telefon piyasasında ürün satışı konusunda liderliğini ilan eden Samsung, Android ile yaşadığı başarıyı Windows Phone alanına da taşımak istiyor.

Windows Phone’a olan sadakâtlerini Focus 2 ile gösterdiklerini dile getiren Samsung Mobile Başkanı Dale Sohn, ilk 4G LTE Windows Phone ürünleri olması nedeniyle heyecan duyduklarını aktardı.

Focus 2’nin 4 inç Super AMOLED ekranı ve 5 megapiksel kamerası bulunuyor. Bu kamera ile 720p HD video kaydı gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca cihazda bir de VGA ön kamera bulunuyor.

Nokia’nın Windows tabanlı akıllı telefonu Lumia 900 ile yakın fiyatta olması beklenen Focus 2’nin işinin pek de kolay olmadığı görülüyor. 20 Mayıs’ta ABD’de satışa sunulacak cihazın ülkemize ne zaman geleceği ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun