Mobil 19 OCAK 2016 / 15:34

Samsung’un Gear S2 tarzı aktivite izleyicisinin görüntüleri sızdı

Samsung’un popüler akıllı saati Gear S2’ye benzeyen yeni giyilebilir aktivite izleyicilerinin fotoğrafları sızdı.

Samsung SM-R150 kod adına sahip yeni giyilebilir cihaz, Gear S2 gibi yuvarlak hatlara sahip ve yine hareket ettirilebilir çerçevesi bulunuyor. SamMobile’ın Tizen Cafe’den aldığını iddia ettiği fotoğraflar ve habere göre cihazda Samsung’un yeni Bio işlemcisi kullanılacak. Samsung, CES’te aynı işlemciye sahip S-Patch’i duyurmuştu.

Fotoğraflara göre SM-R150, gelişmiş kalp atış hızı ölçümü (vücudun göğüs kısmına takılan ayrı bir sensöre sahip olması muhtemel), günlük su alımı, vücut yağı ölçümü gibi özelliklere sahip olacak. Cihazın 22 – 25 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde duyurulması bekleniyor. 
ETİKETLER : samsung gear s2 sr sr150
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun