Mobil 21 NİSAN 2010 / 05:18

Sağlık randevularınız için RandevuAl.com

7 gün 24 saat randevu alabilme olanağı sağlayan sitede kayıtlı 250'nin üzerinde sağlık uzmanı bulunuyor.

7 gün 24 saat randevu alabilme olanağı sağlayan sitede kayıtlı 250'nin üzerinde sağlık uzmanı bulunuyor.


Dişiniz ağrıyor ya da çocuğunuz rahatsızlandı ama doktorunuza ulaşamıyorsunuz. Belki de aniden hastalandınız ve bir doktora görünmek istiyorsunuz, tanıdığınız bir doktor da yok. RandevuAl.com sayesinde nereden doktor bulabilirim, doktoruma nasıl ulaşabilirim gibi sorular artık tarih oluyor. Üstelik yalnızca doktor da değil, diyetisyen veya psikolog aradığınız zaman da Randevual.com'dan yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın başına geçip Randevual.com'u tıkladığınız anda ihtiyaç duyduğunuz branştaki sağlık uzmanından online olarak randevu alabilirsiniz. RandevuAl.com özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 250'nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikologdan online randevu alabilmenizi sağlıyor.

Uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres ve kroki bilgilerinin de bulunduğu RandevuAl.com'dan site üyeleri ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

RandevuAl.com sağlık uzmanlarına da avantajlar sunuyor

RandevuAl.com, site üyelerine olduğu kadar özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren sağlık uzmanlarına da önemli avantajlar sağlıyor. RandevuAl.com sayesinde sağlık uzmanları mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde randevu verme fırsatına sahipler. Bu sayede her an ulaşılabilir oluyor, hastalarıyla daha kuvvetli iletişim kurabiliyorlar. RandevuAl.com ayrıca, randevuyu hatırlatma ve gerektiğinde değiştirme gibi birçok hizmeti de üstleniyor.

RandevuAl.com sistemine dahil olmak isteyen sağlık uzmanlarının herhangi bir yatırım ya da teknolojik altyapı değişikliği yapması gerekmiyor. Sağlık uzmanları RandevuAl.com'un çağrı merkezi hizmetinden yararlanarak randevularını güncelleyebilecekleri gibi, dilerlerse kendileri için sunulan online kontrol paneli aracılığıyla bilgisayar ya da uyumlu cep telefonlarından işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun