Mobil 11 NİSAN 2012 / 16:09

Radio adidas Originals’ın iPhone ve iPad uygulamaları çıktı

Birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, iPhone ve iPad uygulamalarını dinleyicilerine sunuyor. Uygulamalar kapsamında iPhone ve iPad kullanıcıları, sitede halihazırda bulunan all music, all events ve all Originals bölümlerinin yanı sıra adidas Originals Stores ve all Puzzle bölümlerinden de faydalanabilecekler. 6 Mayıs 2011’de yayın hayatına başlayan ve birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları ile dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dinleyiciler Radio adidas Originals’ta yeni nesil elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge müzik türlerinde birçok yerli ve yabancı ismi dinleme fırsatı yakalıyor. 7/24 yayın yapan radyo,  iPhone ve iPad uygulamaları sayesinde her ortamda müzik dinleme imkanı sunuyor.

Müzik dünyasından son haberler, yeni parçalar ve albümler hakkında kritikler ve bilgiler veren "all music", ayrıca her hafta This Week’s Original başlığıyla ünlü veya yükselmekte olan sanatçılarla röportajlara yer verecek.

Etkinliklere dair bilgiler sunan "all events" bölümünde ise müzik, sanat ve diğer kültürel etkinlikler hakkında haberlere yer verilirken, bu etkinlikler için özel davetiyeler ve hatta sanatçılarla tanışma fırsatı sunuluyor.

"Stores" ekranıyla dinleyicilerin, Türkiye’deki tüm adidas ve adidas Originals mağazalarına rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanıyor. Kullanıcı, istediği şehri seçerek, harita üzerinde tüm mağazaların yerini bulabiliyor, ulaşmak istediği mağaza ikonunun üzerine tıklayarak ilgili mağazanın iletişim bilgilerini ekranında görüntüleyebiliyor.

"all Puzzle" adı verilen oyun bölümüyle kullanıcılar, karşısına çıkan eş bulma oyununu oynayarak, hem eğleniyor hem de adidas Originals’ın en son koleksiyonlarını yakından tanıyabiliyor.

Radio adidas Originals iPhone uygulamasına bu adresten, iPad uygulamasına ise bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.