Mobil 11 NİSAN 2012 / 16:09

Radio adidas Originals’ın iPhone ve iPad uygulamaları çıktı

Birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, iPhone ve iPad uygulamalarını dinleyicilerine sunuyor. Uygulamalar kapsamında iPhone ve iPad kullanıcıları, sitede halihazırda bulunan all music, all events ve all Originals bölümlerinin yanı sıra adidas Originals Stores ve all Puzzle bölümlerinden de faydalanabilecekler. 6 Mayıs 2011’de yayın hayatına başlayan ve birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları ile dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dinleyiciler Radio adidas Originals’ta yeni nesil elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge müzik türlerinde birçok yerli ve yabancı ismi dinleme fırsatı yakalıyor. 7/24 yayın yapan radyo,  iPhone ve iPad uygulamaları sayesinde her ortamda müzik dinleme imkanı sunuyor.

Müzik dünyasından son haberler, yeni parçalar ve albümler hakkında kritikler ve bilgiler veren "all music", ayrıca her hafta This Week’s Original başlığıyla ünlü veya yükselmekte olan sanatçılarla röportajlara yer verecek.

Etkinliklere dair bilgiler sunan "all events" bölümünde ise müzik, sanat ve diğer kültürel etkinlikler hakkında haberlere yer verilirken, bu etkinlikler için özel davetiyeler ve hatta sanatçılarla tanışma fırsatı sunuluyor.

"Stores" ekranıyla dinleyicilerin, Türkiye’deki tüm adidas ve adidas Originals mağazalarına rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanıyor. Kullanıcı, istediği şehri seçerek, harita üzerinde tüm mağazaların yerini bulabiliyor, ulaşmak istediği mağaza ikonunun üzerine tıklayarak ilgili mağazanın iletişim bilgilerini ekranında görüntüleyebiliyor.

"all Puzzle" adı verilen oyun bölümüyle kullanıcılar, karşısına çıkan eş bulma oyununu oynayarak, hem eğleniyor hem de adidas Originals’ın en son koleksiyonlarını yakından tanıyabiliyor.

Radio adidas Originals iPhone uygulamasına bu adresten, iPad uygulamasına ise bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun