Mobil 11 NİSAN 2011 / 06:04

PSP’lere sınırsız müzik geliyor

Sony’nin tüm cihazlarında yer alan bulut bilişim tabanlı müzik servisi 14 Nisan’da PSP üzerinde de boy gösterecek.Japon devinin Qriocity ismini verdiği platform Şubat ayında hareket halinde olmayan Sony kullanıcılarına bulut üzerinden müzik hizmeti vermeye başlamıştı.

Bu hizmet artık PSP kullanıcılarıyla buluşuyor. EMI, Warner, Sony ve Universal gibi büyük plak şirketleri ve birçok bağımsız plak şirket ve yayımcı anlaşmasıyla 7 milyonun üzerinden müzik bulunan platform, Amazon ve TTnet’in bulut üzerinden verdiği müzik servislerine rakip olarak konumlanıyor.

Platformu 30 gün boyunca bedava deneyebilmek için http://www.qriocity.com/us/en/music-special-offer.html adresini kullanabilirsiniz. Servisten sürekli faydalanabilmek için aylık 3,99 doları gözden çıkarmak gerekiyor.
ETİKETLER : PSP Sony
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun