Mobil 02 AĞUSTOS 2012 / 15:21

Projektörlü akıllı telefon Galaxy Beam Avea'yla Türkiye'de

Projektörlü akıllı telefon Galaxy Beam Türkiye'de

50 inçe ulaşan genişliği ve yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonu kullanıcılarına sunan Samsung Galaxy Beam, Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuldu. Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulan telefon, 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonundan video, klip, film, ofis sunumları, oyunlar ve pek çok multimedya içeriği kullanıcılarına sunuyor.

Projektör özelliğinin yanı sıra stili ve taşınabilirliğiyle de dikkat çeken telefon 12.5 mm inceliğinde. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan telefon, 1.0 GHz çift çekirdek işlemcisiyle geniş bir kullanım alanı ve hızlı bir kullanıcı arayüzü sunuyor. 8 GB'lık dahili belleği bol miktarda multimedya içeriği depolama imkanı sağlarken, 2 bin mAh kapasiteli piliyle kullanıcılarına uzun bir pil ömrünü vadediyor.

Konuyla ilgili konuşan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, projeksiyonlu Samsung Galaxy Beam ile birlikte abonelerine bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunmak istediklerini söyledi.

Cihazın avantajlı kampanyalarının duyurusu henüz yapılmazken, Avea aboneleri Samsung Galaxy Beam'i 12 aya varan taksit avantajlarıyla 1.499 liraya satın alabilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun