Mobil 30 MART 2009 / 11:31

Porsche Cayenne GTS özel serisi

Porsche’nin tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çeken Cayenne modelinin sportif üyesi Cayenne GTS’in özel serisini üretti.

Porsche’nin tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çeken Cayenne modelinin sportif üyesi Cayenne GTS’in özel serisini üretti.


Cayman ve Boxter edisyonlarından sonra çıkan Cayenne GTS Porsche Design Edition özel serisi, metalik lava grisi renginde. Orta bölümden üç siyah çizgi geçiyor. Otomobilin kırmızı hatlı siyah jantları var. İçi ise özel siyah alcantara kumaşı ile kaplı. Ayrıca kırmızı dikişli siyah deri koltuklar ve karbon fiber panel de şıklığını tamamlıyor. Cayenne GTS Porsche Design Edition’dan bin adet üretilecek ve her bayiliğe belli sayıda dağıtım yapılacak. 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun