Mobil 07 AĞUSTOS 2009 / 07:39

Philips Aqualight ile suyun rahatlatıcısı etkisi

Philips’in yeni dekoratif aydınlatma ürünü AquaLight, suyun dinlendirici etkisini evlerinizde hissetmenize olanak tanıyor.

Philips’in yeni dekoratif aydınlatma ürünü AquaLight, suyun dinlendirici etkisini evlerinizde hissetmenize olanak tanıyor.


Balkon, bahçe, teras, banyo, oturma odası, spa merkezi, havuz gibi pek çok alanda dekoratif olarak kullanılabilen Philips AquaLight, gerçek mum ışığı görünümünü ve sıcaklığını sunuyor.

Uzun ömürlü LED teknolojisi ile üretilen AquaLight, 10 saat şarj ile 20 saate kadar kesintisiz kullanım sağlıyor. 3'lü setler halinde satılan Philips AquaLight, sallayarak açılıp kapatılabiliyor. Kablosuz olma özelliğiyle arzu edilen her alanda rahatlıkla kullanılabilen AquaLight, yangın riski taşımıyor, rüzgardan etkilenmiyor ve ısı yaymıyor.

3'lü Philips AquaLight setlere 99 TL'ye Işıncam, Philips shoplar ve yetkili Philips bayilerinden ulaşılabiliyor.

Philips'in HLA ürün gamında AquaLight'ın yanı sıra TeaLight, Glass Candle Light, SpotOn Ultra, TableLight ve GuideLight serileri de bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun