Mobil 04 MART 2013 / 14:45

Panasonic kaybolan anahtarları bulan telefon geliştirdi

Panasonic kaybolan anahtarları bulan telefon geliştirdi

Panasonic dijital telsiz telefon (DECT) ürün grubunda dört yeni modelini tanıtırken, grubun amiral gemileri olan KX-TG6821 ve KX-TG7861 modelleri "Gürültü Giderme, Akıllı Fonksiyon Tuşu, Telefon Rehberi Paylaşımı ve isteğe bağlı Anahtar Bulucu aksesuar seçeneği" gibi özellikler sunuyor. Tüm telefonlar sıra dışı ses kalitesi, tarz sahibi ince tasarım ve kompakt tasarımlarıyla göz dolduruyor. Aynı zamanda kullanımı kolaylaştırmak için cihaz içi yön bulmayı kolaylaştırıcı menüsüyle öne çıkıyor. Aileler için verimli bir seçim olan KX-TG6821’in siyah, metalik gri, inci gümüşü, kahverengi olmak üzere her tür dekorasyona uyumlu dört renk seçeneği bulunuyor. KX-TG7861, keskin ve sofistike hatlarla tüm çağdaş ve minimalist evlerin dekorasyonuna katkıda bulunuyor. Yeni modellerin her bir özelliği kullanıcı dikkate alınarak tasarlandı. KX-TG6821’in beyaz arka aydınlatmalı 1,8 inç ekranı ve KX-TG7861’in 1,45 inç renkli ekranı numaralar ve metinlerin okunmasını kolaylaştırırken tuşların büyüklüğü ve sade dizilimi işlem yapmayı kolaylaştırıyor.

KX-TG6821’e akıllı telesekreter fonksiyonu olan “Gelişmiş TAM” özelliğinin eklenmesiyle evde ya da dışarıda mesajlarınızı yönetmeniz oldukça kolaylaşıyor. Telesekretere yeni bir mesaj geldiğinde, cihaz sizi sesle uyarabiliyor, önceden kayıtlı bir cep ya da iş telefonuna sesli mesaj veya SMS gönderebiliyor. Böylece mesajı evde olmasanız bile dinlemeniz mümkün oluyor.

Panasonic’in yeni DECT telefonlarında aynı zamanda konuştuğunuz kişinin bulunduğu ortamda arka plandaki gürültüyü azaltan Gürültü Giderme Fonksiyonu da var. Böylece fonda gürültü bir şekilde oyun oynayan çocuklar olsa bile akrabalarınızla ya da gürültülü bir caddede alışveriş yapan arkadaşınızla telefonda sohbet edebilir, mümkün olan en düşük gürültü seviyesiyle zorluk yaşamadan net bir sesle görüşmeler yapabilirsiniz.Akıllı ve kolay bir deneyim

Ahizenin orta alt kısmında bulunan Akıllı Fonksiyon Tuşu, telefonda mesaj ya da kaçırılan çağrı olduğu zaman yavaş, gelen arama olduğunda ya da çalar saat çaldığındaysa hızlı yanıp sönüyor. Işık sönmüş haldeyken tuşa bastığınız zaman cihaz alarmı erteleme moduna alıyor. Işık yanarken basıldığında telesekreter mesajını dinlenebiliyor ya da görüşler hoparlörden yapılabiliyor.

Hem KX-TG6821 hem de KX-TG7861 Paylaşılan Telefon Defteri özelliğiyle rehberdeki kişileri yönetmeye ve diğer aile üyeleri ve ev sakinleriyle paylaşmayı oldukça kolaylaştırıyor. Cihazın tanıdığı farklı ahizelerle telefon defterine girilebiliyor ve kayıtlı kişilere erişilebiliyor. Böylece farklı ahizelerle her birine ayrı ayrı kaydetmeye gerek kalmadan tüm kişiler paylaşılmış oluyor.

Tüm yeni modeller aynı zamanda isteğe bağlı Anahtar Bulucu aksesuarıyla birlikte geliyor. Anahtar Bulucu anahtarlara ya da evde sıklıkla kaybedilen eşyalara takarak  bunları DECT telsiz telefon yardımıyla bulunabiliyor. Panasonic’in kablosuz teknolojisi sayesinde, bu aksesuar kapalı mekanlarda 50 metre, açık alanlardaysa 200 metreye kadar uzaklıktaki nesnelerin yerini saptayabiliyor. Ahizenin LCD ekranı kayıp nesnenin ne kadar uzaklıkta olduğunu size söylüyor. Kayıp nesneleri bulmayı daha da kolaylaştırmak için hem ahize hem de Anahtar Bulucu kayıp nesne arandığında sesle sizi uyarıyor.

Tüm yeni DECT telefonlar başka pek çok yenilikçi özelliğe de sahip:

• Caller IS hafızası

• İstenmeyen ya da rahatsızlık veren çağrılar için Gelen Çağrı Engelleme

• One-Touch Eco modu – tek bir dokunuşunuzla sinyal çıkışını yüzde 90 azaltma
ETİKETLER : dect telefon panasonic
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun