Mobil 07 HAZİRAN 2012 / 10:15

Panasonic 3D Roland Garros gösterimi yapacak

Panasonic 3D Roland Garros gösterimi yapacak

Dünya en önemli spor etkinliklerinden biri olan Roland Garros Açık Tenis Turnuvası, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki teknoloji mağazalarında kurulacak olan Panasonic 3D stantlarında canlı olarak yayınlanacak. 10 Haziran tarihinde sona erecek olan ve dünyanın en prestijli spor etkinliklerinden biri olarak gösterilen Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvası, 3D uyumlu televizyonlardan üç boyutlu olarak Türkiye’den de izlenebiliyor. Henüz bir 3D televizyona sahip olmayanlar ise birbirinden heyecanlı karşılaşmaları Teknosa, Vatan Bilgisayar ve MSH gibi teknoloji mağazalarında kurulacak olan 3D stantlarından izleyebilecekler. Tüketici elektroniği mağazalarının yanı sıra Levent ve Dalyan tenis kulüplerinde kurulacak stantlardan da Roland Garros maçları 3D olarak izlenebilecek.

Konuyla ilgili konuşan Panasonic Türkiye Genel Müdürü Ahmet Telatar, Roland Garros’a Türkiye’den çok büyük bir ilgi olduğunu ifade etti. Şirket olarak, son iki yıldır tenis severlere bu büyük spor organizasyonunu ev konforunda izlemelerini sağladıklarını belirten Telatar, turnuvayı evlerinde seyredemeyenler için teknoloji mağazalarındaki Panasonic 3D stantlarında da bu imkanı sunacaklarını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun