Mobil 30 HAZİRAN 2016 / 11:39

Panasonic’ten yeni nesil Toughpad

Panasonic Toughpad FZ-G1 tabletin dördüncü nesil versiyonu satışa çıktı.

Panasonic Toughpad FZ-G1 tabletin dördüncü nesil versiyonu satışa çıktı. Yeni Toughpad FZ-G1, Windows 10 Pro işletim sistemiyle çalışmasının yanında 14 saate kadar pil ömrü sunuyor. Toughpad FZ-G1, perakende ve üretim de dahil olmak üzere birçok sektörde ve kamu hizmetleri, lojistik ve acil servis gibi alanlarda faaliyet gösteren, yoğun saha çalışanına sahip kurumlarda kullanılmak üzere tasarlandı.
Cihazın son sürümü, 3MB önbellek, 2.4 GHz’den 3.0 GHz’ye, Intel Turbo Boost teknolojili altıncı nesil Intel Core i5-6300U vPro işlemciye sahip. Grafik işlemcisi olarak dahili Intel HD Graphics 520 GPU kullanıyor. İsteyen kullanıcılar Toughpad FZ-G1’in 28 saate kadar çalışma süresi sunan daha büyük pil seçeneğini de tercih edebiliyorlar. Intel Çift Bant Wireless-AC 8260 WLAN ve Version 4.1 Class 1 Bluetooth bağlantı özelliklerini içeren cihazda aynı zamanda 8MP’lik bir arka kamera bulunuyor. 10 parmak kapasitif çoklu dokunmatik ekranı olan cihaz, su geçirmezlik özelliğine sahip IP55 dijitalleştirici kalem ve esnek konfigürasyon portlarıyla yüksek tanımlı belgelerin ve görüntülerin sahada incelenebilmesini kolaylaştırıyor. 
 
Son sürüm Toughpad FZ-G1 mk4 Temmuz 2016 tarihinden itibaren satışa sunulacak.
ETİKETLER : Panasonic Toughpad FZ-G1
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun