Mobil 07 ŞUBAT 2011 / 17:37

Ovi-etohum yarışmasının kazananları belli oldu

Nokia’nın Türkiye’deki mobil uygulama pazarına katkıda bulunmak amacıyla destek verdiği etohum yarışması sonuçlandı. Buna göre Gamester, Alışveriş Robotu ve Animal War, Ovi desteği almaya hak kazandı.

Nokia’nın internet girişimcilerine rehberlik eden ve onları yatırım yapabilecek yatırımcı ve kurumlarla tanıştıran etohum ile birlikte hayata geçirdiği Ovi-etohum işbirliği ilk meyvesini verdi. İşbirliği kapsamında düzenlenen yarışmanın sonuçları, 29 Ocak’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde açıklandı. Buna göre Gamester, Alışveriş Robotu ve Animal War, Ovi desteği almaya hak kazandı.etohum etkinliğinde bir konuşma yapan Nokia Türkiye Servisler ve Çözümler Müdürü Salih Özkan, “Nokia’nın internet servisleri geliştirme ve bütünleşik çözümler sunmaya yönelik uzun vadeli stratejisinin bağımsız geliştiricilerin desteği olmadan uygulanamayacağına inanıyoruz. Bu açıdan her ülkede geliştiricilere cazip bir teklif sunuyoruz. Ovi-etohum işbirliğiyle Türkiye’de geliştiricilerin desteklenmesine yönelik önemli projelere imza atmak istiyoruz” dedi.Kazanan projeler hakkında detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun