Mobil 02 ARALIK 2011 / 17:21

Nokia'nın yeni müzik telefonu X2-02 piyasada

Nokia'nın yeni müzik telefonu X2-02 piyasada

Nokia, müzik, internet ve uygulama dünyasını sevenler için geliştirdiği çift SIM kartlı yeni modeli Nokia X2-02’yi piyasaya sürdü. Telefon oldukça düşük fiyatı ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.Dahili FM anteni, MP3 çaları, telefondaki müziklere hızlı ulaşmayı sağlayan tuşları, kulaklık olmadan müzik dinlemeyi sağlayan dahili hoparlörü ve microSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilen belleği sayesinde, Nokia X2-02 özel audio-process özelliği sayesinde bu fiyat segmentindeki en temiz sesi kullanıcılarına sunmayı vaat ediyor.

Telefon ayrıca “Play via Radio” özelliğiyle radyodan beğendiğiniz şarkıları kaydetmeye, çalma listelerinizi ev ya da arabanızdaki müzik sistemine ya da diğer cep telefonlarına aktarmaya olanak tanıyor.

Çift SIM kartlı Nokia X2-02’ın Easy Swap özelliği sayesinde SIM yöneticisini kullanarak telefonu kapatıp açmaya gerek kalmadan beş taneye kadar SIM kart ve böylece uygun maliyetli tarifeler arasında kolaylıkla geçiş yapmak mümkün.

İnternet sayfalarını yüzde 90’a kadar sıkıştırabilen Nokia internet tarayıcısı sayesinde ise internete girmek hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Data maliyetleri de bu sebeple daha ucuz.

Kırmızı, gümüş, turuncu, mor ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile telefon etkileyici bir görünüme sahip.

Ürün özellikleri

• FM radyo ve radyodan kaydetme

• 32 GB’a kadar microSD hafıza desteği

• Easy Swap çift SIM kart özelliği

• Boyutlar: 113 mm x 50 mm x 15 mm

• Ağırlık: Batarya dahil 93 gram

• Ekran: 2,2 inç, 240x320 piksel

• Kamera: 2 megapiksel

• Easy Swap çift SIM kart özelliği sayesinde farklı SIM kartlar arasında kolay geçiş. SIM yöneticisi tuşuyla beş taneye kadar SIM kartı yönetebilmek ve her SIM karta ayrı isim vermek mümkün.

• Dahili FM anteni, MP3 çalar, telefondaki müziklere hızlı ulaşmayı sağlayan müzik tuşları

• “Play via Radio” özelliğiyle radyodan beğendiğiniz şarkıları kaydetme, çalma listelerini ev ya da arabanızdaki müzik sistemine ya da diğer cep telefonlarına aktarma imkanı

• 18,5 günlük bekleme, 9,7 saat konuşma süresi

Nokia X2-02’ın perakende satış fiyatının vergiler hariç 60 avro yani yaklaşık 120 lira civarında olması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun