Mobil 22 MART 2012 / 11:35

Nokia'dan çevre dostu akıllı telefon

Nokia'nın en ince telefonu piyasada

Nokia’nın ürettiği en ince akıllı telefon ünvanına sahip Nokia 700, ekonomik fiyata akıllı telefon sahibi olmak isteyenler için alternatif sunuyor. Ultra ince tasarıma sahip Nokia 700, bir yüzü metal kapak diğer yüzü ise yansıtıcı camdan oluşan 3.2 inçlik ClearBlack AMOLED ekrandan oluşan tasarımıyla dikkat çekiyor. Altı farklı giriş ekranına sahip telefon, kullanıcılara bir çok uygulamaya erişim imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra çevre dostu materyallerin kullanımı ve pil tüketimini aza indiren uygulamalarıyla çevre bilincine önem veriyor.

Cihaz 1GHz işlemci, 2GB dahili bellek, HD görüntü kaydı ve 5 megapiksel LED flaşlı kamera özelliklerinin yanı sıra, NFC özelliği sayesinde kablosuz paylaşım ve bağlantı imkanı tanıyor.

Nokia 700, 775 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun