Mobil 08 ŞUBAT 2012 / 11:55

Nokia Belle deneyimine hazır olun

Nokia Belle deneyimine hazır olun

Symbian işletim sistemli Nokia telefon kullanıyorsanız, telefonlarınızı bugünden itibaren Nokia Belle işletim sistemine yükseltebilirsiniz.Geçtiğimiz günlerde Nokia Belle işletim sisteminin güncelleneceğini duyuran Nokia, yeni sürümü bugün kullanıma sundu. Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia Oro ve Nokia 500 modellerine pek çok yeni özellik katarak tamamen değiştirebilmek mümkün.

Nokia Belle önceki sürümlere nazaran çok daha fazla kişiselleştirme imkanı tanıyor. Rahatlıkla kişiselleştirebileceğiniz ana sayfa seçenekleri, uygulamalar ve servisler mevcut. Bir diğer yenilik olan canlı uygulama ikonları sayesinde en önemli içeriklerin her zaman anasayfada tutulması oldukça  kolaylaştırılmış.

Yenilenmiş arayüzü, saniyede 30 kareye kadar HD video kayıt özelliği sunan pek çok uygulama ve internetteki videoları yüksek kalitede izlemeye yarayan görsel olarak gelişmiş bir tarayıcı sunuyor. Yeni eklenen bildirim çubuğu ile menüler daha basit ve sade.

Nokia Belle tamamen yeni bir deneyim sunan kapsamlı bir güncelleme olduğundan, indirme işlemini gerçekleştirebilmek için telefonunuzu bilgisayara bağlamanız gerekiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun