Mobil 07 TEMMUZ 2011 / 10:08

Nokia’nın yeni mesajlaşma servisi: Chat

Nokia’nın yeni anında mesajlaşma servisiyle birçok sosyal ağ hesabına tek yerden erişim sağlanmasına imkan tanıyor.Nokia telefonlarında Chat uygulamasıyla yapılabilen Anında Mesajlaşma, hareket halindeyken bile sohbet etmenize olanak tanıyor. Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk, MySpace ve Ovi Chat gibi en sevdiğiniz sohbet ortamlarının hepsine Nokia telefonundan ulaşılabiliyor.

Chat’e sahip olmak için Ovi’ye uğramak gerekiyor

Önce Ovi Mağazadan Instant Message for Nokia’yı (Chat) indirin ve uygulamayı Nokia telefonunuzun uygulamalar menüsüne yükleyin. Ovi Mağazadan içerik indirirken kullandığınız hesabınızla aynı kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak oturum açın. Arkadaşlarınızı ekleyin.

Görünen o ki, Nokia yeni servisiyle kullanıcı bağımlılığını artırmayı hedefliyor.
ETİKETLER : chat nokia
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun