Mobil 30 AĞUSTOS 2011 / 11:17

Nokia’dan altın kaplamalı, kristal ekranlı telefon geliyor

Nokia’dan altın kaplamalı, kristal ekranlı telefon geliyor

Nokia lüks pazara yönelik yeni modeli Nokia Oro, 2 bin 800 liradan alıcı bekliyor.Nokia, yeni üst düzey telefonu Nokia Oro’yu Eylül ayında Nokia Shop’larda satışa sunmaya hazırlanıyor. Satışa sınırlı sayıda çıkacak olan Nokia Oro’da Bridge of Weir marka deri, 18 ayar altın kaplama ve mavi kristal ekran kullanıldı. Nokia Oro’da aynı zamanda 8 megapiksel kamera, 3,5 inç güçlendirilmiş camdan AMOLED ekran bulunuyor.

Nokia Oro, ödüllü Nokia J Bluetooth özellikli kulaklığın altın kaplama versiyonu ile birlikte sunuluyor. Nokia J Bluetooth kulaklık şarj edildikten itibaren sunduğu üç aya kadar çıkabilen kullanım süresiyle dikkat çekiyor.

Nokia Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alessandro Lamanna Nokia Oro’yu şöyle tanımlıyor: “Altın kaplamasındaki detaylardan, mavi kristalden menü tuşları ve el işçiliği ile giydirilen deri kaplamasına kadar, Nokia Oro’nun tüm ayrıntıları titizlikle tasarlandı.”

Symbian Anna yazılım güncellemesi sayesinde Nokia Oro gelişmiş metin girme, daha kolay Nokia Maps ve tarayıcı kullanımı gibi özellikler sunacak. Nokia Oro’nun tavsiye edilen satış fiyatının 2 bin 800 lira civarında olması bekleniyor.
YORUMLAR
::) 11 KASIM 2011 / 19:51 0 0
bence almam banada tlf lazım ama fiyat beni aşar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun