Mobil 28 MART 2011 / 07:57

Nintendo 3DS raflardaki yerini aldı

Nintendo’nun dünya pazarını domine etmesini beklediği gözlüğe ihtiyaç duymayan 3D konsolu 750 ile 800 lira arasında değişen fiyatlarıyla kullanıcılarını bekliyor.

Mart ayı başında Türkiye’de tanıtımı yapılan Nintendo 3DS, Türkiye’de raflardaki yerini aldı. Dünyada ilk kez Japonya’da çıktığı ilk gün de kuyruklara neden olan ürün, satışa çıktığı ilk günde büyük ilgi gördü. Özel gözlüklere ihtiyaç duymadan 3 boyutlu oyun oynama imkanı sunan Nintendo 3DS, 3 boyutlu fotoğraf çekme, internete bağlanma, Street Pass ve SpotPass ile geliştirilmiş sosyal ağ yetenekleri gibi yepyeni özellikleriyle el konsolu deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Cihazdaki yeni arayüzler, 360 derece kontrol sağlayan analog kol, hareket algılama ve gyro hareket sensörleri özellikleri teknolojik boyutuna önem kazandırıyor.Nintendo 3DS ile birlikte Nintendogs + Cats (“Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends”, “Nintendogs + Cats: French Bulldog & New Friends” ve “Nintendogs + Cats: Toy Poodle & New Friends” olmak üzere 3 oyunla gelecek), Pilotwings Resort ve Super Street Fighter 4 3D Edition oyunları da satışa çıktı.Nintendo 3DS’e 750 – 800 TL fiyatla ulaşılabiliyor. (Konsolla ilgili detaylı incelememizi bu adreste okuyabilirsiniz)

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun