Mobil 23 EKİM 2008 / 12:30

NetApp ve Brocade çatısı altında veri güvenliği

NetApp ve Brocade'in ortak depolama güvenlik çözümü şirket verilerinin kolay ve hızlı bir şekilde şifrelenmesine olanak sağlıyor.

NetApp ve Brocade'in ortak depolama güvenlik çözümü şirket verilerinin kolay ve hızlı bir şekilde şifrelenmesine olanak sağlıyor.


NetApp ve Brocade, NetApp Lifetime Key Management çözümüyle Brocade yapısal şifreleme teknolojisini birleştiren ortak depolama güvenlik çözümünü piyasaya sürdü. NetApp ve Brocade’in ortak çözümü, karşılıklı olarak müşterilerine artırılmış güvenlik ve basitleştirilmiş şirket politikası yönetimiyle uyumlu kalmalarını sağlayan, çabuk ve kolay bir şekilde şirket verilerini şifrelemelerine olanak tanıyan bir ortam sunuyor. Geçmişte tek bir uygulamayı veya veri çeşidini korumak üzere nokta şifreleme kullanımından faydalanan işletmeler, yapısal şifreleme platformu olan yeni Brocade ailesi tarafından sağlanan performans sayesinde artık tüm verilerini şifreleyebiliyorlar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun