Mobil 24 OCAK 2011 / 09:24

Motorola XOOM tablet 17 Şubat'ta piyasada

Önüne gelenin "iPad Katili" diye gezindiği piyasada eli yüzü düzgün bir şekilde rekabete çıkacak ilk tabletin detayları belli oldu.

Bundan kısa bir süre önce iPad'ı en çok zorlayacak tablet olacağı düşünülen Motorola XOOM ile ilgili bazı bilgileri paylaşmıştık. Haftasonu bu blgilere yenileri eklendi. Best Buy'dan gelen habere göre Motorola XOOM tablet 17 Şubat'tan itibaren Amerika'daki Best Buy mağazalarında 699$'dan başlayan fiyatlarla satılmaya başlanacak. Üstelik bu fiyata satılacak olan modelde 3G/4G bağlantısı da dahil.Bu arada iPad ile XOOM'u karşılaştıran bir de tablo yayınlandı. Şöyle ki:

Tabloda yer almamakla birlikte Xoom'un batarya ömrünün iPad'de olduğu gibi ağır yük altında bile 10 saati bulacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra diğer özelliklere bakıldığında XOOM'un tabir yerindeyse "Enfes" bir alternatif olacağı ortada.Geçtiğimiz aylarda Samsung'un Galaxy Tab ile iPad'e attığı taş kısa gelmişti. Bakalım Motorola ne yapacak...

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun