Mobil 12 NİSAN 2012 / 15:37

Motorola Razr yeni imajıyla Türkiye'de

Motorola Razr yeni imajıyla Türkiye'de

Motorola'nın Türkiye'ye sunduğu yeni Motorola Razr, ince tasarımı, hafifliği ve geliştirilmiş yeni özellikleriyle akıllı telefon dünyasına giriş yaptı. Geçtiğimiz Ağustos ayında Google'ın Motorola'yı satın almasıyla birlikte Motorola'da başlayan yeni süreç sonuçlarını yavaş yavaş vermeye başlamış görünüyor.Motorola RAZR cam ön yüzü, alüminyum vurguları ve darbelere karşı dayanıklı kevlar liflerinin yanı sıra Corning Gorilla Glass özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun içinde ve dışında kullanılan özel bir kaplama malzemesiyle ıslanmalara karşı dayanıklı hala gelen cihaz, 7.1 milim inceliğiyle klasik Razr yapısına yakın bir tasarım sunuyor.

Yeni modelin tanıtım toplantısında konuşan Motorola Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü James Soames, satışa sunulan telefonun günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlandığını söyledi.

Soames, Android işletim sistemine sahip telefonun ince yapısının kullanım kolaylığını artırmasının yanında güçlü pilin günlük kullanım için tasarlandığını dile getirdi. Ayrıca telefona eklenen Motocast özelliği sayesinde dizüstü bilgisayar, müzik çalar, video oynatıcı ve tablet gibi cihazlar ile Razr’ın içerik paylaşımının kolaylaştırıldığı da belirtildi.

Motorola Razr, Turkcell ile yapılan iş birliği neticesinde Gold veya Gold Plus paketlere ek 24 ay boyunca ayda 59 liradan başlayan fiyatlarla Turkcell İletişim Merkezleri’nden satın alınabilecek.

Motorola Razr'ın teknik özellikleri


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun