Mobil 25 OCAK 2012 / 17:50

Motorola ATRIX Türkiye’de

Android tabanlı akıllı telefon, ayda  56 liraya Türkiye'deki kullanıcılarla buluşuyor.

 Motorola ATRIX,  webtop uygulamasıyla birlikte Lapdock veya HD Multimedia Dock’a yerleştirildiğinde, Mozilla Firefox 4.0 tarayıcı ve Adobe Flash Player desteği ile internetteki tüm gelişmiş grafik, animasyon ve videoları gösteren bir cihaza dönüşüyor.

Motorola’nın webtop uygulamasının son sürümünün yanı sıra, geniş ekran, klavye ve trackpad ile kullanıcılara cihazlarıyla bilgisayardakine benzer şekilde etkileşime girme olanağı sağlayan inanılmaz özellikler içeren yuva aksesuarları geliyor.

Webtop uygulaması ile kullanıcılar Android uygulamalarını daha geniş ekranda kullanma, anında mesaj gönderme, e-posta gönderme ve telefonla görüşme gibi işlemlerin tümünü aynı anda gerçekleştirebiliyor.

Webtop uygulaması çalışırken Citrix hesabı bulunan iş kullanıcıları, sanal masaüstü ve Windows’un yanı sıra Citrix XenDesktop’ta barındırılan web ve ofis uygulamalarından yüksek performansla ve güvenle erişim olanağı sağlayan Citrix Receiver uygulaması üzerinden yararlanabilecek.

Motorola ATRIX Ocak 2012’den itibaren Turkcell kanallarından ayda 56 liralık 24 taksitle ve 250 MB internet paketiyle satın alınabilecek.Motorola ATRIX’İN Öne Çıkan Özellikleri

• Android 2.3 üzerinde çalışan Motorola ATRIX daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü, pil yönetimi ve uygulama yönetimi olanağı sunuyor.

• Android Market üzerindeki 250 binden fazla uygulamaya erişim

• Çift çekirdekli 1 GHz işlemci ile internette daha hızlı gezinme ve oyun deneyimi

• 1 GB’lık RAM ile birden fazla uygulamayı aynı anda rahat ve sorunsuzca kullanma olanağı. Örneğin film izlerken e-posta alıp-gönderme.

• Yüksek çözünürlüklü 24-bit renkli qHD ekranı sayesinde iç ve dış mekanlarda daha kolay okuma olanağı.

• Ön ve arka yüzde ayrı kamera , HD kayıt yeteneği.

• Ekstra güvenliğin yanı sıra telefon kilidini kolayca açmaya imkan tanıyan biyometrik parmak izi okuyucu.

• Toplam 48 GB depolama kapasitesi (16 GB dahili, 32 GB microSD kart) ile binlerce şarkı, fotoğraf ve film alanı.

• 2.4 GHz ve 5 GHz Wi-Fi 802.11n desteği sayesinde Wi-Fi modunda diğer çoğu akıllı telefona göre %50’ye varan oranda daha hızlı indirme/yükleme olanağı.

• Konuşma ve bekleme süresini uzatan ekstra geniş 1930 mAh pille bile 11 mm’lik kalınlık.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun