Mobil 14 ŞUBAT 2012 / 15:04

Mobil alışveriş artık daha kolay

Mobil alışveriş artık daha kolay

Smartsoft, temaslı ve temassız ödeme sistemlerini mobil ödeme sistemleriyle harmanlayarak hazırladığı VMPA&MMP Analyzer ürününü kullanıcıların beğenisine sundu. VISA ve MasterCard’ın en son mobil uygulamalarını içeren cihaz, şirket mühendisleri tarafından temaslı ve temassız önceki teknolojilerle uyumlu çalışacak şekilde tasarlandı. Bunun yanı sıra cep telefonlarına takılan mikroSD ve kompakt SIM kartlar üzerindeki MasterCard ve VISA ile alışveriş kolaylığı sağlıyor. Cihaz bankacılık ürünlerinde yol gösterici bir niteliğe sahip olmanın yanı sıra önceki teknolojilerle test ve analiz imkanı da sunuyor.

Ürün hakkında konuşan SmartSoft Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akgün, bankaların mobil teknolojiye geçiş noktasında analiz imkanı verecek nitelikte olduğunu belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun