Mobil 05 EYLÜL 2012 / 16:14

Medya takibi ceplerde

Medya takibi ceplerde

Medya Takip Merkezi (MTM)’nin geliştirdiği mobil uygulama ile medya takip sistemi artık taşınabilir hale geldi. Akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanan özel tasarımda, basın, TV, internet medyası, sosyal medya ve haber ajanslarının takip sonuçlarına ulaşılıyor.Medya Takip Merkezi, medya takip mobil uygulaması olan “Medya Takip Mobil” ile nerede olursa olsunlar medya yansımalarını abonelerine ulaştırdığını duyurdu. Uygulamanın iPhone, iPad, Android ve Blackberry uyumlu olarak piyasaya sürüldüğü bilgisi verildi.

Uygulamayla ilgili bilgiler veren MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, “Medya Takip Mobil uygulaması ayrıca, ülke ve dünya gündeminin tek tıkla hızlıca takip edilmesini sağlayacak, günün kısa özetini ilgilileriyle buluşturacak. İletişim dünyasına ilişkin en sıcak haberlerin yer aldığı Son Dakika ve abonelerin öne çıkan takip sonuçlarından derlenen Haber Özetleri servisleri de, mobil uygulamanın sundukları arasında."

Mobil servis ayrıca, MTM abonelerinin takip konuları ile ilgili geçmişe dönük arşiv araması yapmalarına da imkan sağlıyor.