Mobil 05 EYLÜL 2012 / 16:14

Medya takibi ceplerde

Medya takibi ceplerde

Medya Takip Merkezi (MTM)’nin geliştirdiği mobil uygulama ile medya takip sistemi artık taşınabilir hale geldi. Akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanan özel tasarımda, basın, TV, internet medyası, sosyal medya ve haber ajanslarının takip sonuçlarına ulaşılıyor.Medya Takip Merkezi, medya takip mobil uygulaması olan “Medya Takip Mobil” ile nerede olursa olsunlar medya yansımalarını abonelerine ulaştırdığını duyurdu. Uygulamanın iPhone, iPad, Android ve Blackberry uyumlu olarak piyasaya sürüldüğü bilgisi verildi.

Uygulamayla ilgili bilgiler veren MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, “Medya Takip Mobil uygulaması ayrıca, ülke ve dünya gündeminin tek tıkla hızlıca takip edilmesini sağlayacak, günün kısa özetini ilgilileriyle buluşturacak. İletişim dünyasına ilişkin en sıcak haberlerin yer aldığı Son Dakika ve abonelerin öne çıkan takip sonuçlarından derlenen Haber Özetleri servisleri de, mobil uygulamanın sundukları arasında."

Mobil servis ayrıca, MTM abonelerinin takip konuları ile ilgili geçmişe dönük arşiv araması yapmalarına da imkan sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun