Mobil 16 KASIM 2009 / 14:42

MediaCat Marketing Forum 2009 19 Kasım'da

Ana teması ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık' olan Mediacat Marketing Forum 2009, 19 Kasım Perşembe günü sekizinci kez kapılarını açıyor.

Ana teması ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık' olan Mediacat Marketing Forum 2009, 19 Kasım Perşembe günü sekizinci kez kapılarını açıyor.


‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık' ana temasıyla düzenlenen MediaCat Marketing Forum 2009'un sekizincisi 19 Kasım Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel'de gerçekleştiriliyor. Ana sponsorluğunu MedyaNet'in üstlendiği, bronz sponsorlarını Startcom MediaVest Group ve Turkcell'in oluşturduğu, oturum sponsorluğunu ise Marin's Turkey, M.A.R.K.A. ve Metro Group'un yaptığı Forum'un moderatörlüğünü Ece Vahapoğlu, açılış konuşmasını ise Doğan Online Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan yapıyor.

MediaCat Marketing Forum'un bu seneki önemli konuşmacılarının başında ise İngiliz Marka Gurusu Mark Earls, Nöro Pazarlama kitabının yazarı Christophe Morin, Crispin Porter+Bogusky Başkan Yardımcısı ve İnteraktif Kreatif Direktörü Jeff Benjamin geliyor. Kendini bir deneyim önderi olarak tanımlayan i-am associates ve The Brand Experience People'ın yöneticiliğini ve ortaklığını yapan, perakende markaların deneyim şampiyonu olan Pete Champion, M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici, Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Blake Chandlee ve Mobilera B. V. Kurucu Ortağı ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Arda Kermelioğlu da etkinliğin konuşmacıları arasında yer alıyor.

www.mci.com.tr

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun