Mobil 15 HAZİRAN 2009 / 10:11

"marketingist" 25 Haziran'da başlıyor

"marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı", 25 - 28 Haziran 2009 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

"marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı", 25 - 28 Haziran 2009 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.


"marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı", pazarlama dünyasındaki yerli ve yabancı sektör profesyonellerini, pazarlama alanında kullanılacak 500'den fazla yeni ürün, pazarlamanın gücünü ortaya koyacak 40'ın üzerinde interaktif seminer ve etkinlik ile 25 - 28 Haziran 2009 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getirecek. Bu yıl marketingist kapsamında dördüncü kez düzenlenecek Rekatlon yarışmasında, yaratıcılığına güvenen üniversite öğrencilerinden oluşan gruplar üç gün gerçek bir reklam ajansının marka ekibine dönüşecekler. Gerçek müşterilerden brief alıp gerçek işler yapıp, bunları müşteriye satmaya çalışacaklar. Peki böyle bir buluşma en iyi nerede gerçekleşiyor? Elbette Türkiye ve hatta dünyanın en kapsamlı pazarlama fuarlarından marketingistte.

"marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı" kapsamında ETMK İstanbul şubesi ve POPAI Türkiyenin desteği ile Türkiyede ikinci kez verilecek olan ve tasarımcıları heyecanlandıran "OMA Türkiye Ödülleri", Satış Noktasında Reklamcılığın Gücü: Satış Noktasında Pazarlama" kitabının yazarı Robert Liljenwal'in katılımıyla gerçekleştirilecek. 49 yıllık bir geçmişe sahip ve satış noktası pazarlama sektörünün Oscar'ı olarak tanımlanan uluslararası OMA (Outstanding Merchandising Achievement - Üstün Satış Desteği Başarısı) ödülünün verileceği yarışma; marka-tasarımcı-endüstri üçlemesinin bir araya gelmesi, satış noktası sunum üniteleri tasarımlarına dikkat çekilmesi bakımından oldukça önemli bir role sahip olacak.