Mobil 26 ARALIK 2013 / 11:26

Mağaza kartları Turkcell Cüzdan'da

Marka kartlarını mobil cüzdana taşıyan Turkcell Cüzdan uygulamasıyla Paro özellikli marka kartlarına cepten erişmek mümkün. Her markanın ayrı ayrı verdiği onlarca marka kartı artık cüzdanınızda kalabalık yapmayacak. Marka kartları artık mobil cüzdanlara giriyor.“Turkcell Cüzdan” uygulaması, kullanıcıları onlarca marka kartını aynı anda yanında taşıma gerekliliğinden kurtarıyor.  Uygulama, yeni marka kartları alma imkanı sağlıyor.

Onlarca kartı taşımaktan kolay

İlk aşamada Paro ile yapılan anlaşma ile Aygaz, Beta, D&R, Forever New, Koçtaş, Sarar, Setur ve Yurtiçi Kargo marka kartları Turkcell Cüzdan üzerinden müşterilerin kullanımına sunuluyor.Marka kartlarını, uygulama üzerinden seçip “Kullan” butonuna bastıktan sonra ekranda beliren tek kullanımlık şifre ile cep telefonu numaralarını kasa yetkilisine söylemek yeterli.

Cepten temassız ödeme de yapıyor

Uygulama, kartların puan ve son işlem bilgilerini sorgulayıp takip edilmesini sağlayarak kullanıcıları ciddi bir zaman kaybı ve zahmetten kurtarıyor. Turkcell Cüzdan’a nakit para yükleyebilir veya mevcut banka ve kredi kartlarınızı ekleyerek işlemlere başlayabilirsiniz. Cüzdan; internette kredi kartı numarası vermeden cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi, cepten fatura ödeme, Turkcell hatlara TL yükleme ve paket satın alma, kişiye özel alışveriş fırsatları ve indirim kuponları gibi pek çok özelliği aynı platformda birleştiriyor.Turkcell aboneleri uygulamayı Apple AppStore, Google Play’den ya da CUZDAN yazıp 2222’ye göndererek indirebilirler.

1 milyon kullanıcıya ulaştı

Turkcell Cüzdan’ın bu yeni özelliğini değerlendiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Semih İncedayı “ Bir yıl önce hizmete sunduğumuz Turkcell Cüzdan, mobil ödeme, mobil bankacılık ve mobil sadakat programları alanında ihtiyaç duyulan tüm teknolojik altyapıyı tek bir serviste buluşturuyor. 1 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşan Turkcell Cüzdan, Paro ile yaptığımız iş birliğinin ardından tam anlamıyla gerçek cüzdandan farksız bir cep telefonu uygulaması haline geldi. Müşterilere marka kartlarını taşıma derdinden kurtaran bu hizmete önümüzdeki dönemde, pek çok farklı marka kartını dâhil ederek Turkcell Cüzdan üzerinden müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.Yeni dünyanın finans platformu Turkcell Cüzdan, sürekli gelişen özellikleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam edecek.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun