Mobil 27 MART 2012 / 10:54

MacBook, iPad ve iPhone için hepsi bir arada çanta

Incase Nylon sırt çantaları darbe koruyucu, rahat ve pratik kullanım sağlayan özellikleriyle elmasepeti.com üzerinde  MacBook, iPad ve iPhone kullanıcılarının beğenisine sunuldu.Incase tarafından tüm MacBook'ların kolayca taşınması ve iPad, iPhone, iPod gibi diğer Apple ürünlerinin de kendilerine özel bölmelere sahip olması odağında tasarlanan Incase Nylon sırt çantaları, taşınabilir bilgisayarlar için yan taraflarından hava aldıran astara ve geliştirilmiş hava girişlerine de sahip. 17 inç MacBook Pro dahil tüm taşınabilir bilgisayarlarla uyumlu olan bu çantalar ayrıca, iPad cebi, fermuarlı iPhone ve iPod bölmesiyle taşınan tüm cihazları sıradan bir çantaya göre daha fazla koruma altına almış oluyor.

Yastıklı arka panele ve omuz askılarına sahip olan çantalar, çok sayıda renk ve tasarım alternatifiyle  KDV dahil 149.90 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
YORUMLAR
aysun 29 HAZİRAN 2013 / 06:07 0 0
cokbeyedimnereseoralipalcam
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun