Mobil 26 NİSAN 2012 / 16:27

LinkedIn iPad uygulaması yayımlandı

LinkedIn iPad uygulaması yayımlandı

Dünya genelinde 150 milyonun üzerindeki ve Avrupa’da 34 milyonun üzerindeki üyesi bulunan LinkedIn, iPad’e yönelik ilk LinkedIn uygulamasını İngilizce dilinde sundu. Ayrıca iPhone ve Android uygulamaları da geliştirildi.LinkedIn iPad, iPhone ve Android uygulamalarının henüz Türkçe sürümleri bulunmuyor. Şirketten yapılan açıklamada, siteye ulaşan trafiğin yüzde 22’sinin mobil cihazlardan geldiği belirtildi.

Yeni LinkedIn iPad uygulamasının özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

Takvim özelliği: O gün buluşacak olduğunuz tüm kişiler hakkında bilgilendirici bir görünüm alın ve o kişiler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenin.

Kullanabileceğiniz haberler: Bağlantılarınız ve sektörünüzdeki çalışanların paylaştığı ve okuduğu konunuzla ilgili haberleri zamanında alın.

Profesyonel markanızı oluşturun: Profesyonel emsallerinizle kolaylıkla bağlantı kurun, takip edin ve uzmanlığınızı paylaşın.

LinkedIn EMEA Genel Müdürü Ariel Eckstein, “Üyelerimizin bulundukları her yerde olmanın ve hareket halindeyken LinkedIn kullanımının giderek artan popülaritesinin önemini kabul ediyoruz. iPad uygulaması, profesyonellerin daha iyi hazırlanmasına yardımcı oluyor ve nerede çalışıyor olurlarsa olsunlar, daha akıllı iş kararları vermelerini sağlıyor” dedi.

Ücretsiz LinkedIn iPad uygulaması için http://tablet.linkedin.com

iPhone ve Android için: touch.linkedin.com