Mobil 15 ŞUBAT 2011 / 16:18

LG Optimus 3D, üç boyutlu YouTube desteğiyle geliyor

LG'nin yeni akıllı telefonu Optimus 3D, herkesin 3D video çekerek bu videoları YouTube’a yükleyip arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak sağlıyor.

LG ve YouTube, 3D deneyimini mobil cihazlara taşımak için yeni bir ortaklık adımı attı. Buna göre LG’nin yakında sunacağı Android telefonu Optimus 3D ile kullanıcılar 3D videoları gözlüksüz çekip izleyebilmenin yanı sıra bu videoları YouTube’a yükleyip başkalarıyla paylaşabilecek.Tri-Dual konfigürasyon, çift çekirdek, eşzamanlı çift kanal ve çift hafıza özellikleriyle desteklenen LG’nin akıllı telefonu Optimus 3D, Barselona’da düzenlenen 2011 Mobile World Congress kapsamında tanıtıldı ve üç boyutlu YouTube deneyimini sağlayabilen ilk cihaz olarak tarihe geçti.3D deneyiminin iki sıkıntısı; sınırlı taşınabilirlik ve özel gözlük sorunlarını, Optimus 3D ile geride bıraktıklarını dile getiren LG CEO’su Dr. Jong-seok Park, YouTube ortaklığı ile tüketicinin kolayca 3D içerik üreteceğine inanıyor.Android destekli Optimus 3D'nin 2011’in ikinci çeyreğinin başlarında Avrupa’dan başlayarak, tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wOJXBScAvos&feature=player_embedded[/youtube]

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun