Mobil 24 TEMMUZ 2012 / 14:51

LG Optimus 3D Max Vodafone'la Türkiye'de

LG Optimus 3D Max tarifeye ek 29 liraya Türkiye'de

Vodafone Red, tarifelerine ek ayda 29 liradan başlayan fiyatlarla LG Optimus 3D Max akıllı telefonu abonelerinin beğenisine sundu.Kullanıcıların gözlük kullanmadan, daha verimli bir 3 boyutlu deneyimi vadeden Optimus 3D Max, Red tarifelerinde 24 ay kalma sözü veren abonelere, aylık 29 liradan başlayan ek ödemelerle satılacak. Yerleşik 3D modülüne karşın 9,6 milimetrelik ince bir gövdeye sahip cihaz, kontrast verilmiş arka dokusuyla birleşen modern ve şık metal aksamıyla dikkat çekiyor.

1,2 GHz çift çekirdekli işlemci kullanıcılarına kaliteli bir performans vadederken,  çift çekirdek, çift kanal ve çift bellekten oluşan Tri - Dual teknolojisi oyun uygulamalarının ve videoların mümkün olan en yüksek hızda çalışmasını mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra eski 2D video, fotoğraf ve oyunlar HRZ motoruyla göz alıcı ve canlı 3D içeriklere dönüştürülebiliyor.

Konuyla ilgili konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şirket olarak amaçlarının dünyadaki en yeni ve ileri çözümleri müşterilerine sunmak olduğunu söyledi. Bu hizmetleri en uygun koşullarla müşterilere sunmak istediklerini belirten Öğüt, bu doğrultuda geçen yıl LG Optimus 3D’yi de Türkiye’nin ilk operatör kampanyalı 3 boyutlu telefonu olarak kullanıcılarımızla buluşturduklarını hatırlattı. Öğüt, abonelerini en son teknolojiye sahip akıllı telefonlarla buluşturmaya ve dünyadaki en yenilikçi çözümleri Türkiye’ye getirmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Vodafone Kampanyalı Fiyatlar

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun